BULUT YEDEKLEME İLE İŞİNİZ GÜVENDE

Her hafta bir yenisini duyduğumuz siber saldırılar artık bilişim sektörünü tamamen etkisi altına almış durumda. En iyi korumanın sadece yedekleme olduğunu ısrarla belirtmek isteriz ki, bu sebeple siz kurumsal müşterilerimize Bulut Yedekleme servisimizi sunuyoruz. Sizin için hayati öneme sahip olan verilerinizi gelin Cloud sunucularımızda periyodik olarak yedekleyelim (Bulut yedekleme) siz de iş sürekliliğiniz ve veri güvenliğiniz ile karlılığınızı koruyun.

 

Bulut Yedekleme Nedir

Nebula Technology  cloud ortamında sunduğu Sunucu Yedekleme sistemi Bulut Yedekleme, disk tabanlı bir yedekleme (backup) ve yedekten geri dönme (restore) sistemidir. Bulut Yedekleme, Cloud Sunucunuzun içerisindeki dosyaların yedeklenmesini sağlar. 

 

Bulut Yedekleme ile yedeklenen veriler günlük olarak şifrelenerek Nebula Technology sunucularında depolanır. Yedeği alınan Cloud Sunucunuzun geri yüklenmesi tümüyle sağlanır. Bulut Yedekleme servisinde sunucularınızın yedekleri sizin tercih edeceğiniz periyotlarla alınır (Günlük, haftalık, aylık periyot seçenekleri ile). Geri yükleme sırasında veri, uygulama vs. aktarımı %100 güvenli olarak sağlanırken, hiçbir şekilde data kaybı yaşanmaz.

 

 

 

Bulut Yedekeleme, sunucu yedekleme servisi için ek bir donanım veya yazılım satın almanız gerekmez. Yedekleme için gereken altyapı Nebula Technology cloud yapılandırması üzerinden sunulur. Bulut Yedekleme sunucu yedekleme servisinden yararlanabilmek için, Nebula Technology  Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) servisini  kullanıyor olmanız gerekmektedir.

 

 

Bulut Yedekleme Çeşitleri

Bulut Yedekleme sunucu yedekleme çözümünün dosya bazlı yedekleme (file backup) ve imaj olarak yedekleme (image backup) olmak üzere iki çeşidi vardır.

 

Dosya bazlı yedekleme (file backup) özelliği ile, kurum operasyonlarında kullandığınız Cloud Sunucular, desktop/laptop bilgisayarlar, mobil cihazlar (akıllı telefon, android vs.) gibi bulut ortamında bulunan verilerinizin tümü yedeklenir ve gerektiğinde eksiksiz olarak geri yüklenir (restore).

Bulut Yedekeleme servisinin, imaj olarak yedekleme (image backup) özelliği ise işletim sistemi ve tüm sanallaştırma platformunuzun yedeklemesini sağlar.

 

Bulut Yedekleme Özelllikleri

Bulut Yedekeleme özellikleri sayesinde, yüksek verimlilikte bir yedekleme hizmeti almanızı sağlar.  

 

 • Özellikler

  Durum

 • Kolay kurulum, hızlı yapılandırma

 • Tam ve otomatik yedekleme

 • Anında kurtarma

 • Sıfır veri kaybı

 • Hızlı geri yükleme

 • Gelişmiş dosya sıkıştırma

 • Periyodik raporlama sistemi

 • Esnek kapasite yönetimi

 • Kullandığın kadar öde

 • %100 güvenli (AES 128/256 bit şifreleme)

 • 7/24 teknik destek

 

 

Bulut Yedekleme  İle İşiniz Güvende...

NEBULA TECHNOLGY
Ahmet Arif Caddesi   240 sokak Uluçay Sitesi D Blok 4 DA KAYAPINAR / DİYARBAKIR

TÜRKİYE


OPHELİA GLOBAL TRADE iNC
590 Madison Ave 21 St Floor 
Manhattan New York 10022

United States of America

Tel: ( +90 850 225 600 01 ) ( +90532 500 5903 )

Tel: ( +1  212 521-4101    )

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00